Podpora od náměstkyně hejtmana Libereckého kraje


22.říjen 2013

Rád bych poděkoval paní náměstkyni Maierové za její slova, koho bude volit. Velmi si její podpory vážím!

"Každé volby považuji za důležité a jsem přesvědčena o tom, že bychom měli využívat svého základního ústavního práva, ovlivňovat tímto demokratickým způsobem život v naší zemi. S ohledem na důležitost voleb do Parlamentu ČR jsem považovala za potřebné vyjádřit se k výběru kandidátů, a tak někteří z Turnováků objeví ve své poštovní schránce v těchto dnech můj názor a je na nich, zda si ho přečtou a budou ho brát v úvahu. Zároveň využívám i tuto možnost a děkuji vydavateli TvA za jeho nabídku.

Mé rozhodování, koho volit, je pro mě jednoduchá záležitost. V podstatě již nečtu a nestuduji volební programy stran – ve většině případů jsou to jen sliby, na které úspěšné strany a zvolení kandidáti po volbách v parlamentu lehce zapomínají.

Mně se vždy osvědčilo dát především na osobnosti, které znám a které již v minulosti prokázaly své kvality. Proto mají mou důvěru pouze mí bývalí kolegové – starosta Semil Jan Farský, dřívější starosta Železného Brodu Václav Horáček a starosta Příšovic Antonín Lízner. V minulých letech jsem měla možnost s nimi spolupracovat jako starostka našeho města, a proto vím, že jsou to slušní lidé, za kterými stojí práce v jejich městech. Stejně odpovědně vykonávali poslanci Farský a Horáček v minulém období svou práci i v Parlamentu ČR. Vím, že když je podpořím svým hlasem ve volbách a zakroužkuji jejich jména na kandidátce TOP 09, neudělám chybu."
HANA MAIEROVÁ, náměstkyně hejtmana Libereckého kraje


Zpět

 

Mgr.  Václav Horáček
e-mail: zc.zenats@kecaroh.valcav
web: www.vaclavhoracek.cz

Adresa kanceláře:
Sněmovní 4, 118 26 Praha 1
(mapa)

Adresa kanceláře v regionu:
Podhorská 377/20,
466 01  Jablonec nad Nisou
(mapa)

Úřední hodiny:
po telefonické či e-mailové domluvě

Asistentka:
Ivana Večeřová
e-mail: zc.manzes@23avorecev.anavi
telefon: 602 292 937

Zasílání novinek na e-mail

Budeme Vám zasílat odkazy na nové články na webu. Neunikne Vám žádná novinka!

Odhlášení lze provést z každého příchozího e-mailu.

Poslední fotografie

Web a IT infrastruktura: www.tfnet.cz
© 2013 Mgr. Václav Horáček - oficiální stránky poslance